Oyun Modlarınızdan Para Kazanın !

  • oyun-modu-para-kazanin

Gamemodsbase websitesi olarak internetteki oyun modları aranmalarının büyük bir kısmını sitemize almaktayız. Bu durum bizi sitede sürekli olarak yeni ve yenilikçi modlar paylaşmaya itmekte. Takdir edersiniz ki tüm bu modları tek başımıza geliştirmemiz mümkün değil, bu yüzden Gamemodsbase websitesi olarak bizler sadece bir vitrin görevi görüyoruz.

İnternette ki arama motorlarından elde ettiğimiz trafiği sitemizde topluyor, sonra siz değerli mod yapımcılarının yaptığı oyun modlarını bu trafikle paylaşıyoruz. Bu noktada elde ettiğimiz gelirin de büyük bir kısmını yine siz mod yapımcılarına veriyoruz. Bu sayede herkes kazanmış oluyor.

Maddeler halinde açıklayacak olursak sitemizin siz mod yapımcılarına sağladığı avantajlar;

– Mod yapımcılarına Türkiye’deki en yüksek trafik oranlarını vaat ediyoruz. Sitemiz oyun modları konusunda ülkemizdeki en yüksek hit alan sitedir. Bu durumda sitemizde paylaştığınız bir modu çok daha fazla insan görecektir.

– Siz mod yapımcılarının modsbase, sharemods gibi sitelere modlarınızı yüklediğinizi biliyoruz. Bu yüzden size bu konuda özgürlük tanıyoruz. Websitemize modlarınızı yüklerken ve websitemizde ki trafik hacminden faydalanırken modsbase ve sharemods gibi sitelerden elde edeceğiniz kazancı katlayabilirsiniz.

– Sitemizde uzun süreli mod paylaşan önemli mod yapımcılarına özel teklifler yapıyoruz. Bu teklifler sayesinde sizlerle özel anlaşmalar yapıyor ve piyasadaki en iyi BGBG oranlarını veriyoruz. Bunun haricinde ilgilendiğimiz takdirde bazen modunuzu sadece sitemizde yayınlamanızı isteyebiliyor ve bunun karşılığında oldukça ciddi miktarlarda ödemeler yapabiliyoruz. Bu konularda daha fazla bilgi için, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

– Ortalama olarak anlaştığımız yayıncılar ile adsense metriklerinin 2 ila 5 katı kadarlık anlaşmalar yapıyoruz. Yani kısaca size adsenseden kazanabileceğiniz paranın EN AZ 2 katını teklif ediyoruz.

– Bununla birlikte siz mod yapımcılarını modunuzu sadece bu sitede paylaşmanız ile ilgili bir kısıtlama da getirmiyoruz. Modunuzun daha önceden olduğu gibi internete yayılmasına izin veriyoruz.

– Aynı zamanda içeride oluşturduğumuz topluluk sistemi sayesinde takipçileriniz ile en hızlı şekilde iletişim kurabilir ve modunuz hakkında geri dönüşler alabilirsiniz.

Eğer yukarıda anlatılanlar ilginizi çektiyse ve sitemizin avantajlarından hemen yararlanmak istiyorsanız sağ üstte yer alan üye ol butonundan sitemize hemen üye olabilir ve modlarınızı paylaşabilirsiniz. Özel üyelik için ise [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Sitemize nasıl mod yükleneceğini öğrenmek için mod nasıl yüklenir yazısına bakabilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating

Bunları da beğenebilirsiniz...

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x