CİTİES: SKYLİNES

Takip Et
8.8

Çok İyi

9.6

Kullanıcı Puanı

CİTİES: SKYLİNES Hileleri

Hileleri

Eğer Cities Skylines oyununda hile yapmak istiyorsanız bir sürü eklenti veya konsol komutları ile uğraşmanıza gerek yok. Zaten oyunda yapabileceğiniz iki tip hile bulunuyor bunlardan ilki sınırsız para hilesi diğeri ise kilitli bina ve yapıları açma hilesi. Bunları yapabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Sınırsız Para Hilesi

Oyunun ana menüsündeyken Content Manager yazan yere türkçe ismi ile “İçerik Yöneticisi” tıklıyoruz. Açılan ekranda mods sekmesine giriyoruz. Unlimited Money yazan modu buluyor ve aktif hale getiriyoruz.

Bu andan itibaren Cities Skylines oyununda sonsuz para kullanabileceksiniz.

Tüm Bina ve Yapı Kilitlerini Açmak

Yukarıdaki işlemi yine tekrar ediyoruz. Oyunun ana menüsündeyken Content Manager yazan yere türkçe ismi ile “İçerik Yöneticisi” tıklıyoruz. Açılan ekranda mods sekmesine giriyoruz. Farklı olarak bu sefer Unlock All yazan modu buluyor ve onu aktif hale getiriyoruz. Hepsi bu kadar.

Cities Skylines oyununda kolay bir şekilde bu iki hileyi uygulayabilirsiniz. Lakin daha detaylı hileler yapmak istiyorsanız, örneğin oyundaki tüm Tiles’ları açmak veya Tiles sayısını artırmak gibi o zaman sitemizden Cities Skylines modlarını indirebilirsiniz.

Örnek Hile Modları;

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.