CİTİES: SKYLİNES

Takip Et
8.8

Çok İyi

9.6

Kullanıcı Puanı

TM:PE V11 STABLE (Traffic Manager: President Edition)

Cities Skylines oyunun için olmazsa olmaz bir mod olan Traffic Manager: President Edition modu oyundaki trafik sorununu kökünden hallediyor. Oyunu oynarken farketmişsinizdir. Siz 6 şeritli yol yapsanız bile oyundaki arabalar bazen sadece tek bir şeritini kullanıyorlar ve diğer 5 şerit boş kalıyor. İşte bu mod bu sorunu ortadan kaldırarak araçların aynı Türkiye’deki gibi agresif bir şekilde şerit değiştirebilmelerine imkan veriyor.

Tabii buradaki agresiflik seviyesini siz ayarlayabiliyorsunuz. Oyun içerisindeki ayarlara girdiğinizde bunu %’lik bir ayar olarak görebiliyorsunuz. Sizin için ne kadarı yeterliyse o seviyede tutabilirsiniz.

Modun tek işlevi bu değil elbette, aynı zamanda yollar için ayrı ayrı hız limitleri belirleyebilir ve dönüşleri kontrol edebilirsiniz.

Yapımcı : LinuxFan, FireController#1847, Krzychu1245, aubergine18

TM:PE V11 STABLE (Traffic Manager: President Edition) İndir

Kendinize ait mod, skin ve türkçe yamaları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için mod yükleme kurallarımızı okuyabilir ve mod yükle sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.