CİTİES: SKYLİNES

Takip Et
8.8

Çok İyi

9.6

Kullanıcı Puanı

Yükleme Ekranı [Loading Screen Mod]

Eğer oyun yüklenirken bilgisayar başında ağaç olup çeşitli aksiyonlara giren, eline telefon alan, çay koyup gelen veya evin içinde mini bir gezintiye çıkıyorsanız ve tüm bunlara rağmen yükleme bitmiyorsa bu mod tam size göre.

Cities Skylines çok fazla ram tüketen bir oyun. Bu yüzden düşük Ramli bilgisayarlarda ve HDD’lerde yükleme süreleri fazlası ile uzun olabiliyor. Loading Screen Mod ise bu yükleme ekranlarını optimize ederek kısaltıyor.

Modun tek yaptığı şeyde bu değil. Bu yükleme ekranlarını sizin istediğiniz gibi özelleştirebilmenize izin veriyor. Aynı zamanda oyuna yüklenen her bir asset’i size anlık olarak gösteriyor. Bu sayede eğer yükleme ekranında bir hata alıyor ve oyununuz kapanıyorsa bu mod sayesinde hataya hangi dosyanın sebebiyet verdiğini bilebileceksiniz.

Yapımcı : thale5

Yükleme Ekranı [Loading Screen Mod] İndir

Kendinize ait mod, skin ve türkçe yamaları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için mod yükleme kurallarımızı okuyabilir ve mod yükle sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.