in ,

Civilization 6 Türkçe Yama

Civilization 6 için DEVRAN YILMAZ tarafından yapılan türkçe yamayı sizler ile paylaşıyoruz. Bu yama oyun için geliştirilmiş en güncel türkçe yamadır. Steam ve Epic Game Store sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Türkçe yamayı Nasıl Kuracaksınız ?

Öncelikle her ihtimale karşı yedek almanızı size öneririm. Bu yüzden oyunu kurduğunuz klasörde yer alan Base ve DLC klasörlerinin yedeğini alınız. Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bu sayede yaptığınız işlemleri geri alabilirsiniz.

  • Aşağıda indirdiğiniz Civilization 6 türkçe yama dosyasını rardan çıkartın.
  • Rardan çıkardığınız dosyanın içerisinde bulduğunuz Assets klasörünü kopyalayıp oyunun dosyalarının olduğu yerdeki Base > Assets klasörünün olduğu yere atın.
  • Yama dosyalarının olduğu klasörde olan Assets haricindeki diğer tüm klasörleri ise oyunun kurulu olduğu dizindeki DLC klasörünün içerisine atınız.
  • Bundan sonra oyuna girdiğinizde oyunun dil aylarından ingilizce’yi seçtiğiniz takdirde oyununuz türkçe olacaktır. Eğer zaten ingilizce seçili ise o zaman bir şey yapmanıza gerek yok.

Yapımcı : DEVRAN YILMAZ

Civilization 6 Türkçe Yama İndir

Kendinize ait mod, skin ve türkçe yamaları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için mod yükleme kurallarımızı okuyabilir ve mod yükle sayfasını kullanabilirsiniz.

Puan Verin

Written by mustafa

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yerleştirilebilir Dolum Tankları

Don’t Starve Hile Modu [Too Many Items Plus] [DST]