Farming Simulator 19

Takip Et
8

Çok İyi

10

Kullanıcı Puanı

Farming Simulator 19 Hileler

Hileler

Farming Simulator 2019 oyununda hile yapabilmenin birden çok yolu var. Bu yazımızda sizlere en kolay bir şekilde FS 19 oyununda nasıl para hilesi yapabileceğinizi göstereceğiz.

Yöntem 1 : Para Hilesi Aracı

Oyuna hile yapabilmenin en kolay yolu sitemizde bulunan Para Hilesi Aracı [Money Tool] modunu kullanmak. Bu mod sayesinde oyunun içerisindeyken CTRL + ALT + 0 tuşlarına bastığınız takdirde hesabınıza 1.000.000 $ eklenir.

CTRL + ALT + 0 tuşuna tekrar bastığınızda hesabınıza 1.000.000 $ daha eklenir. Bu işlemi istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Money Tool Aracını buradaki linkten indirebilirsiniz. => https://gamemodsbase.com/farming-simulator/farming-simulator-19/fs-19-para-hilesi-money-tool/

Yöntem 2 : Devlet Teşvikleri

Bu mod ise çiftliğinize devlet destekleri alabilmenizi sağlıyor. Modu oyuna eklediğiniz takdirde oyun içerisinde geçen her bir saatte 100,000$ devlet desteği alıyorsunuz. Tabela sayısını isteğinize göre artırabilirsiniz.

Devlet Teşvikleri modunu buradaki linkten indirebilirsiniz => https://gamemodsbase.com/farming-simulator/devlet-tesvikleri-government-subsidy/

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.