Grand Theft Auto: San Andreas

Takip Et
8.6

Çok İyi

GTA: Underground

Bu mod, eski 3B çağ haritalarını uygulamaya ve bunları San Andreas motorunda birleştirmeye odaklanıyor. Bu, GTA: III, GTA: Vice City, Manhunt, Manhunt 2, Bully ve tabii ki GTA: San Andreas’ın haritalarını içerir. Sadece haritaları eklemekle kalmıyor, bu oyunların sahip olduğu özellikleri de uygulamaya çalışıyoruz. Bu, hırdavatçıları, araçları, pedleri, silahları ve diğer içerikleri içerir.

Her şey San Andreas ile aynı tarzda yapılır.

TAMAMEN İŞLEVSEL YARDIMCI ŞEHİR VE ÖZGÜRLÜK ŞEHİR

Hem Vice City hem de Liberty City, kendi yayaları, silahları, mağazaları, araçları, radyo istasyonları, hava durumu ve patikaları ile tamamlandı. Genel deneyimi tamamlamak için berber dükkanları, giyim mağazaları, spor salonları, ayar garajları ve daha fazlası da var!

EKLENEN ÇETELER

GTA: UG, oyuna kendi şehirlerinde ortaya çıkan ekstra çeteler ekliyor. Ayrıca geleneksel bir çete savaşında onların bölgelerini ele geçirebilir ve sokakları kontrol edebilirsiniz.

EKLENEN SİLAHLAR

VC, III, MH, MH2 ve Bully’den gelen tüm silahlar kendi istatistikleriyle eklenirken bazılarının da özel sesleri var. Ek olarak, SA tarzında 50’den fazla yeni özel yapım silah Yhdf tarafından dahil edilmiştir.

EKLENEN ARAÇLAR

Çok sayıda özel tuner, güçlü araba, yarışçı, sivil araba, acil durum aracı ve daha fazlasını içeren tüm araçlar SA tarzında eklendi. 

İŞLETMELER

İş ve gelir sistemi Vice City ve Liberty City’de geri dönüyor: Starfish Island’ı ele geçirin ve tüm işletmelerin kilidini açmak için Diaz’ın malikanesini satın alın; Liberty City’de Kenji’s Casino’yu satın alarak bunların kilidini açabilirsiniz.

SAN ANDREAS’TA YENİ İÇERİK

San Andreas’a yeni bir tat vermek için yeni çeteler, çim alanlar, trafikteki özel arabalar, yayalar, çete üyeleri ve cephanelikteki silahlar da eklendi.

PARKLI ARABALAR VE PİKAPLAR

Vice City ve Liberty City, orijinal oyunlarla aynı park edilmiş araba / teslim alma konumlarına sahiptir. Bu, Ocean VIew Hotel’deki ikonik Oceanic’in ve adrenalin haplarının her ikisinin de kendi yerlerinde olduğu anlamına gelir, sadece bir örnek vermek gerekirse.

Yapımcı : dkluin

GTA: Underground Modu İndir

Kendinize ait mod, skin ve türkçe yamaları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için mod yükleme kurallarımızı okuyabilir ve mod yükle sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.