Minecraft

Takip Et
9

Harika

8.6

Kullanıcı Puanı

Minecraft Silah Modu [Modern Warfare]

Bu mod Minecraft oyununa bir sürü yeni silah ekler. Eğer oyunda sadece kılıç ve ok kullanıyorsunuz bu mod sayesinde modern silahlar da kullanabilirsiniz. Mod ile birlikte oyuna onlarca yeni silah ve bomba seçeneği ekleniyor. Bununla birlikte bunları survival modda yapabilmeniz için bir sürü yeni maden de ekleniyor. Oyuna eklenen silahların bazılarını aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz.

Not : Modu kullanabilmeniz için “Minecraft Forge” yüklemelisiniz.

Nasıl kullanılır:

 • Ek Modu: Ek moduna girmek için ‘M’ tuşuna basın. Ek eklemek için, envanterinizde eklerin olması gerekir. Oyununuzun ekranında daha fazla talimat görüntülenecektir. Manzaraları / dürbünleri değiştirmek için ‘YUKARI’ ok tuşuna basın. Saplar / lazer ekleri eklemek için ‘AŞAĞI’ ok tuşuna basın (takılıyken lazeri açıp kapatmak için L’ye basın). Silahın kalibresine uyan bir susturucu eklemek için ‘SOL’ ok tuşuna basın (envanterde tabanca altında gösterilir). Silah kaplamasını değiştirmek için ‘SAĞ’ ok tuşuna basın. Her silahın aynı deriye sahip olmadığını unutmayın.
 • Seçici Ateş: Silahın ateş modunu değiştirmek için ‘SAĞ ÜSTKRKT’e basın.
 • Optik: Bazı optiklerin özel efektleri vardır. Yakınlaştırmak için ‘I’ ve uzaklaştırmak için ‘O’ tuşuna basın.
 • Mühimmat: Silahı envanterinize uygun şarjörle yüklemek için ‘R’ tuşuna basın. Şu anda tabancaya yüklenmiş bir şarjörü boşaltmak için ‘R’ tuşuna basın. Bir dergiyi yeniden doldurmak için elinizde tutun ve envanterinizdeki doğru mermilerle (mermiler) ‘R’ tuşuna basın. Her dergi adı önce tuttuğu cephane miktarını, ardından ihtiyaç duyduğu mermi türünü gösterecektir.
 • Canlı Savaş Yayını:Bu özellik esas olarak çok oyunculu için tasarlanmıştır, ancak tek oyunculu olarak da kullanılabilir. Bu özellik, diğer oyuncuları veya NPC’leri bir tablet aracılığıyla izlemenizi sağlar. Öncelikle bir kablosuz kameraya ve bir tablete ihtiyacınız var. Edinildiğinde, onu bir mafya veya oyuncuya atmak için elinizdeyken sağ tıklayın, ardından tablete geçin. Tablet, kameranın üzerine yerleştirildiği perspektifi görüntülemenize izin verecektir. Aynı anda birden fazla kamera yerleştirebilir ve tableti kullanırken sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak kameralar arasında geçiş yapabilirsiniz. Her kameranın bir pil ömrü vardır, yani sonsuza dek dayanmazlar. Bir oyuncuyu / mafyayı izlerken, tablet ekranının sağ alt kısmında izlediğiniz kameranın pil ömrünü göreceksiniz. Ayrıca iletim aralığının sınırlı olduğunu da unutmayın. Kameradan ne kadar uzaksan sinyal ne kadar kötü olursa olsun. Sonunda sinyal kaybolacaktır.
 • Yakın dövüş silahları: Her yakın dövüş silahının hafif ve ağır bir saldırısı olacaktır. Doğal olarak, ağır saldırı hafif saldırıdan daha yavaş olacaktır, ancak hafif saldırıdan daha fazla hasar verecektir. Her silah için yapılan her saldırının benzersiz bir saldırı animasyonu vardır. Ayrıca bir soğuma dönemi vardır. Saldırdıktan sonra, soğuma bitene kadar bunu bir daha yapamayacaksınız. Doğal olarak, ağır saldırının hafif saldırıdan daha uzun bir soğuma süresi olacaktır. Her yakın dövüş silahı, ek moduyla kaplamalarla donatılabilir. Bir kaplama uygulamak için ‘SAĞ’ ok tuşuna basın. Ayrıca bunları kullanmak için envanterinizde söz konusu derileri bulundurmanız gerektiğini unutmayın.
 • El bombaları: Nispeten basit. Uzak atmak için sol tıklayın ve yakın atmak için sağ tıklayın. M67 Frag tam olarak bir parça olarak çalışır. Pimi çıkarmak için LMB veya RMB. Pimi çektikten sonra, kolu bastırıyorsunuz. Beş saniyelik zamanlayıcı, siz her iki düğmeyi de bırakana kadar başlamaz, bu da kolu bıraktığınız anlamına gelir. Darbe bombası (Rainbow Six Siege’den) tam olarak göründüğü gibi. Çarpışma patlıyor. Sis bombası tam olarak bir sis bombası gibi çalışır.
 • Nightvision: Öncelikle, parlaklığınızın karamsar olduğundan emin olun, aksi takdirde görseller istendiği gibi görünmez. Ardından, gözlüğü takarken geçiş yapmak için ‘N’ tuşuna basın.
 • Oyuncu Hareketi: Taramak için “Z” ye basın. Gelecekte daha fazla oyuncu hareketi eklenecek.

Komutlar:

Size yardımcı olacak bazı komutlar var:

 • ‘/ mw s r’ bu komut size elinizde tutulan herhangi bir öğenin tarifini gösterir (yaratıcıda deneyin)
 • ‘/ mw s a’ bu komut, elinizde tutulan ateşli silahla hangi eklentilerin uyumlu olduğunu görmenizi sağlar.

Yapımcı : Vic4Games

Minecraft 1.7.10 için indir

Minecraft 1.8.9 için indir

Minecraft 1.9.4 için indir

Minecraft 1.10.2 için indir

Minecraft 1.11.2 için indir

Minecraft 1.12.2 için indir

Kendinize ait mod, skin ve türkçe yamaları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için mod yükleme kurallarımızı okuyabilir ve mod yükle sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.