Civilization 6 Türkçe Yama

Açıklama

Civilization 6 için DEVRAN YILMAZ tarafından yapılan türkçe yamayı sizler ile paylaşıyoruz. Bu yama oyun için geliştirilmiş en güncel türkçe yamadır. Steam ve Epic Game Store sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Türkçe yamayı Nasıl Kuracaksınız ?

Öncelikle her ihtimale karşı yedek almanızı size öneririm. Bu yüzden oyunu kurduğunuz klasörde yer alan Base ve DLC klasörlerinin yedeğini alınız. Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bu sayede yaptığınız işlemleri geri alabilirsiniz.
  • Aşağıda indirdiğiniz Civilization 6 türkçe yama dosyasını rardan çıkartın.
  • Rardan çıkardığınız dosyanın içerisinde bulduğunuz Assets klasörünü kopyalayıp oyunun dosyalarının olduğu yerdeki Base > Assets klasörünün olduğu yere atın.
  • Yama dosyalarının olduğu klasörde olan Assets haricindeki diğer tüm klasörleri ise oyunun kurulu olduğu dizindeki DLC klasörünün içerisine atınız.
  • Bundan sonra oyuna girdiğinizde oyunun dil aylarından ingilizce’yi seçtiğiniz takdirde oyununuz türkçe olacaktır. Eğer zaten ingilizce seçili ise o zaman bir şey yapmanıza gerek yok.

Yapımcı : DEVRAN YILMAZ
Gerekli Modlar : Yok


(Toplam: 0 Ortalama: 0)

Kendi yaptığınız modları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için sitenin üst tarafında yer alan mod yükle butonunu kullanın. Kurallar ve diğer detaylar için ise buradaki bilgilere bakabilirsiniz.

Kategoriler:

Modu İndir

Yorumlar

“Civilization 6 Türkçe Yama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir