Cihat ve Haçlılar v5.2 [Crusade Against Jihad]

Açıklama

Cihat ve Haçlılar , 1226 yılı baz alınarak yapılmış tarihi bir tam yenilenme modudur. Dönemin Müslüman ve Hristiyan savaşları yanında Doğudan gelen Moğol istilasını konu alır.

SENARYO : Yıl 1226, Selahaddin Eyyübi’nin ölümünün üzerinden tam 33 yıl geçti. Katolik dünyasının Kudüs’ü geri almak için sefere çıkacağı artık bir sır değil. Şam Sultanı ise rotasını kendi gibi Müslüman olan Selçuklulara çevirmiş durumda. Yaşlı adam Doğu Roma’nın ise ihtişamlı günleri geride kalmış. Bir yandan Katolik “kardeşleri” diğer yandan Türklerle uğraşmak zorunda ve bir mucize olmazsa sonu kaçınılmaz gözüküyor… Acem diyarını kendine yuva edinmiş bir terörist grubu iste tüm uluslar için tehlike arz ediyor. Din ve mezhep savaşları bir yana , doğuda bir ok gibi hızla ilerleyen ve önüne çıkan herkesi kül eden bir yangın var, Moğollar. Orta Asyalı Harezm İmparatorluğu bu yangında yok olmuş durumda ve Orta doğu uygarlıklarına komşu hale gelen bu güç için merhamet yanlızca bir kelimeden ibaret..

NOT: Önce 5.0’ı indirin sonra 5.2’yi indirip üstüne kurun.


Yapımcı : Frozenpainter : Kodlama, Senaryo, Lider Hun : Birlikler, Harita Karay : Tarih Deli Kurt : Kodlama Radamon: Trooplar Aeglos (eski) : Kodlama


Gerekli Modlar : Yok
(Toplam: 0 Ortalama: 0)

Kendi yaptığınız modları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için sitenin üst tarafında yer alan mod yükle butonunu kullanın. Kurallar ve diğer detaylar için ise buradaki bilgilere bakabilirsiniz.


Cihat ve Haçlılar v5.0 [Crusade Against Jihad] İndir

Cihat ve Haçlılar v5.2 Güncellemesi İndir

NOT: Önce 5.0’ı indirin sonra 5.2’yi indirip üstüne kurun.

Yorumlar

“Cihat ve Haçlılar v5.2 [Crusade Against Jihad]” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir