Mount & Blade: Warband

Takip Et
8

Çok İyi

Cihat ve Haçlılar v5.2 [Crusade Against Jihad]

Cihat ve Haçlılar , 1226 yılı baz alınarak yapılmış tarihi bir tam yenilenme modudur. Dönemin Müslüman ve Hristiyan savaşları yanında Doğudan gelen Moğol istilasını konu alır.

SENARYO :

Yıl 1226, Selahaddin Eyyübi’nin ölümünün üzerinden tam 33 yıl geçti. Katolik dünyasının Kudüs’ü geri almak için sefere çıkacağı artık bir sır değil. Şam Sultanı ise rotasını kendi gibi Müslüman olan Selçuklulara çevirmiş durumda. Yaşlı adam Doğu Roma’nın ise ihtişamlı günleri geride kalmış. Bir yandan Katolik “kardeşleri” diğer yandan Türklerle uğraşmak zorunda ve bir mucize olmazsa sonu kaçınılmaz gözüküyor… Acem diyarını kendine yuva edinmiş bir terörist grubu iste tüm uluslar için tehlike arz ediyor. Din ve mezhep savaşları bir yana , doğuda bir ok gibi hızla ilerleyen ve önüne çıkan herkesi kül eden bir yangın var, Moğollar. Orta Asyalı Harezm İmparatorluğu bu yangında yok olmuş durumda ve Orta doğu uygarlıklarına komşu hale gelen bu güç için merhamet yanlızca bir kelimeden ibaret..

Yapımcılar :

Frozenpainter : Kodlama, Senaryo, Lider
Hun : Birlikler, Harita
Karay : Tarih
Deli Kurt : Kodlama
Radamon: Trooplar
Aeglos (eski) : Kodlama

Cihat ve Haçlılar v5.0 [Crusade Against Jihad] İndir

Cihat ve Haçlılar v5.2 Güncellemesi İndir

NOT: Önce 5.0’ı indirin sonra 5.2’yi indirip üstüne kurun.

Kendinize ait mod, skin ve türkçe yamaları kendi indirme linkleriniz ile sitemizde paylaşabilirsiniz. Bunun için mod yükleme kurallarımızı okuyabilir ve mod yükle sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Giriş Yap

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Hesabınız yok mu ? Kayıt Ol

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş yap

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.